Jdi na obsah Jdi na menu
 


Makarón a Lepenka :-)

Jo jo ... tak ten drzej "Makarón" prý udělá v té bůranské východní Evropě pořádek. Teda konkréténně v Polsku a v Maďarsku.  Tyhle dvě země se nejvíc vzpouzejí přijímání uprchlíků a hlavnš o tom moóóc nahlas všude křičí (to je zase kvůli hlasu jejich voličů, jinak k nim nikdo nechce, stejně jako k nám). Vůbec nechápu, kam jsme se v tom Makarónovém projevu ztratili my Češi? ... vždyť náš odpor k migraci je statisticky vůbec nejvyšší ... jestli on nemá ten Makarón podobně mizerné informační zdroje, jako Kačer Donald Tru(m)p nebo náš prezident :-). I když na nás Makarón úplně zapomněl, stejně jsme si to od něho nenechali líbit ... Pražský Hrad mu hned vrátil úder!!! ... žádný sice nedostal, ale proč si nepraštit? Nebo mi možná něco uniklo a Pražský Hrad už patří Maďarsku? :-).

Zajímavé je, jaké vlny vášní podobné, ramenaté vzkazy politických impotentů vzbuzují. Prezident Francie nemá v EU žádné zajímavé pravomoci a dobře to ví. Tyhle žvásty plácá, jako ramenatý vzkaz svým voličům. Jako natřásání se před svým publikem. Totéž jsme viděli, a znovu uvidíme u nás, když začne plácat prezident Zemansson o tom, že k nám nepustí ani uprchlíka. Makarón i Zemansson dobře vědí, že jejich politická potence nedosahuje ani po kotníky těm malovaným slibům a plamenným řečem. Ono se taky na mnohé rychle zapomene, páč to překryjí "důležitější" události.

A jak do toho pasuje Lepenka? Úplně stejně. Pamatujete, jak obrovská skupina našich přátel (pro mě jste všichni přátelé), vkládala naděje do Kačera Donalda Tru(M)pa? Ty komentáře o tom, jak tam konečně někdo udělá pořádek atd atd? Jako přes kopírák je dnes můžeme číst pod těmi profily, co drží palce Lepence. Pro mě jsou signály, které vysílá Lepenka celkem jasné. A nejde ani tak o nacionalismus. Zde souhlasím s panem Pehe ... nacionalismus Lepenky nesahá po pás tomu, jaký hlásají hlavy Maďarska, Polska nebo náš Zemansson. Ty signály jsou mocenské ... tedy, podle mě, nejde ani trochu o lid a o Francii, ale hodně a výhradně o moc, vliv a ego.

Jirka Hurych

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(Mashacarce, 13. 12. 2017 16:04)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.